• Головна
  • Ігор Сцібайло: «Під виглядом інвестиційних угод у Тернополі проводять будівельні афери» (відео)
10:52, 4 жовтня 2020 р.

Ігор Сцібайло: «Під виглядом інвестиційних угод у Тернополі проводять будівельні афери» (відео)

   Новий поширений вислів «інвестиційна угода», який останнім часом з’явився у тернопільських засобах масової інформації, насправді – схема та афера.

    На цьому наголосив кандидат на посаду міського голови Тернополя Ігор Сцібайло.

    – Інвестиційна угода немає нічого спільного з інвестиціями. Розглянемо декілька прикладів таких інвестиційних угод. Перша з них – футбольна школа, яка уже давно мала постати у парку «Топільче». А сьогодні що ми маємо? Багатоповерховий житловий будинок, де квартира чи дві віддані школі. Наступне – культурно-мистецький центр у дворі ПК «Березіль». І що ми маємо сьогодні? Знову 12-поверховий дім у дворі «Березолю». Культурно-мистецьким центром і не пахне. Можливо, дадуть одну чи дві квартири під такий центр. Церква Ольги і Володимира на Дружбі. Так само – інвестиційна угода про забудову громадських приміщень церкви. А по-факту інвестор, себто будівельник, мав збудувати там точнісінько такий самий 12-поверховий будинок. Дай Бог, щоб мешканці та громадськість зупинили цю кримінальну оборудку та схему. І таких прикладів у місті є багато, – зазначив Ігор Сцібайло.

    Він звернувся до чинної міської влади з вимогою припинити аферистичні інвестиційні угоди.

    – Потрібно зупинити злочинну кримінальну схему інвестиційних угод. Якщо і укладати інвестиційні угоди, то лише такі, які принесуть користь місту, під культурно-мистецькі центри, футбольні школи, стадіони. А не під житлові будинки, офісні приміщення та інші комерційні об’єкти. Кримінально-аферистична схема діє у Тернополі уже давно. І що ж тут приваблює потенційного інвестора? Звісно, коли за декілька років збудують будинок і ніякого культурного чи спортивного центру там не буде, ніхто його не зруйнує. А забудовник заплатить лише декілька тисяч гривень штрафу і узаконить цю споруду. Тому звертаюся до чинної влади з вимогою припинити аферистичні інвестиційні угоди і працювати на місто, а не на власну кишеню, – наголосив Ігор Сцібайло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#незаконне_будівництво #ігор_сцібайло

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
4 жовтня 2020 р., 11:37
Ви знаєте ще в Тернополі не демонтували ні одної незаконної будівлі,а чому???Бо всім керують гроші,зв’язки і брехня...
іра
4 жовтня 2020 р., 13:49
НАДАЛь з своїми міськрадою подажною
іван
4 жовтня 2020 р., 15:03
А як буде сцібайло або бицюра.вже брехні злодійства не буде? Теж буде тому що до влади йдуть люди які про про мешканців простих людей не думають а тільки про себе як побільше вкрасти.
вася
4 жовтня 2020 р., 16:58
Вже один клоун наобіцяв
Оголошення
live comments feed...