• Головна
  • «Кращі ідеї та практики готовий втілити в життя», - Анатолій Зюбровський
11:48, 6 жовтня 2020 р.

«Кращі ідеї та практики готовий втілити в життя», - Анатолій Зюбровський

«Кращі ідеї та практики готовий втілити в життя», - Анатолій Зюбровський, фото-1

Кожна людина має усвідомити: кожен з нас творець не лише сучасного, але й майбутнього.

   Працюючи в медичній сфері як лікар-хірург, голова онкологічної МСЕК, розумію, що найближчим часом проблема онкології, на жаль, буде визначати рівень суспільного здоров’я. На сьогодні онкологія в Україні за всіма показниками стрімко набирає обертів і є лідером онкозахворювання і смертності в Європі. Ця проблема, на жаль, стосується і Тернопільської області. Робити вигляд, що такої проблеми не існує, не можу, тому обрав цей шлях… Об’єднавшись з командою досвідчених, рішучих, цілеспрямованих людей в партії «Батьківщина», будемо втілювати європейський шлях розвитку для нашого краю.

   Скерую свою діяльність, будучи депутатом, на одну із основних проблем в медицині краю - це забезпечення новітнім обладнанням Тернопільського обласного онкологічного диспансеру. У першу чергу йде мова про лінійний прискорювач, комп’ютерний томограф, апарат для брахітерапії, операційне обладнання. Це обладнання допоможе надавати своєчасну кваліфіковану допомогу, діагностику, терапію і реабілітацію, а відповідно - знизить рівень інвалідності і смертності пацієнтів, покращить якість і тривалість життя онкохворих.

   Завдяки постійному спілкуванню з людьми я розумію, які проблеми існують в наших селах, містах, громадах та як їх можна вирішувати. Я збирав кращі ідеї та практики, готовий їх втілити в життя:

   - буду працювати на підтримку створення реабілітаційного центру для онкологічних хворих, учасників АТО, ООС, які потребують не тільки медичної, але й психологічної реабілітації;

   - долучатимуся до програми покращення екології довкілля, якості питної води, створення очисних споруд;

   - буду ініціювати створення програми безоплатних медичних послуг для осіб з інвалідністю, малозабезпечених верст населення, пенсіонерів;

   - зміцнити матеріальну базу освіти, медицини, науки, соціальних послуг в області;

   - люди хочуть стабільності. Важливо створити сприятливі умови для бізнесу;

   - створювати робочі місця. І щоб податки з праці людей не розкрадалися, а йшли на сучасні школи, медичні послуги, освітлені чисті та безпечні вулиці;

   - підтримка медицини як галузі. Зупинити закриття лікарень, поліклінік, ФАПів.

   - зупинити наступ проти української мови, української культури.

   Питання культури, патріотичного виховання молоді – запорука розбудови сильної нації.

   Завжди відгукуюся, намагаюся підтримувати історично значимі, культурні заходи, проекти, за що неодноразово був нагороджений грамотами та подяками від місцевої влади.

    Є співавтором книги-путівника «Меморіальний музей Соломії Крушельницької».

    Працювати самовіддано готовий в команді фахівців з ВО «Батьківщина», на яких можна покластися.

   Довідково:

   Зюбровський Анатолій Петрович кандидат в депутати до Тернопільської обласної ради. «08» у партійному списку по виборчому округу №2 (Тернопільська об’єднана громада).

   Народився 27.06.1979році в с.Біла Тернопільського району, Тернопільської області в родині, яка шанувала українські традиції і національний патріотизм. Прадід Ілля Зюбровський загинув за Україну - був січовим стрільцем. Дідусь Михайло був біля витоків «Просвіти» в селі Біла. Бабуся Марія, з родини Ординасів, була родичкою Ярослава Стецька. Мама Надія в складі народного колективу «Білівчанка» об’їздила всю Тернопільську область, Cхідні області та Крим. Понад 30 років разом з членами Народного Руху та «Просвіти» вони піднімали українську духовність.

   Наша велика та дружня родина виховувалась в любові до ближнього та України. Так і ми з дружиною стараємось виховувати наших трьох дітей.

   У 2002 році я закінчив Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського. Лікар-хірург вищої категорії.

   2002-2003роки – інтерн в хірургічному відділені Тернопільської міської лікарні №2 за спеціальністю загальна хірургія.

   2003-2012роки-лікар-хірірг Козівської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії ТОЦ МСЕ.

   З 2012року - Голова спеціалізованої міжрайонної онкологічної МСЕК, Тернопільського обласного центру медико-соціальної експертизи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#онкологія #онкологічний_диспансер #партія_батьківщина #онкохворі #питна_вода #умови_для_бізнесу #стабільність #підтримка_медицини #укнраїнська_мова #зюбровський_анатолій

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...