• Головна
  • Команду професіоналів презентувала партія «Батьківщина» у Тернополі
13:48, 8 жовтня 2020 р.

Команду професіоналів презентувала партія «Батьківщина» у Тернополі

Сьогодні в Тернополі відбулася презентація кандидатів у депутати до Тернопільської обласної ради від партії «Батьківщина», список якої очолив голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.
   Окрім обласних депутатів, були представлені очільники списків від партії «Батьківщина» до Тернопільської районної – Іван Крисак і Тернопільської міської ради - Микола Сліпченко, а також, претендент на посаду міського голови Тернополя – Леонід Бицюра.
   На початку прес-конференції Василь Деревляний зазначив, що серед присутніх кандидатів лише троє є членами партії «Батьківщина», а це означає, що партія є відкритою до діалогу і співпраці з усіма сильними, професійними людьми, які готові взяти на себе, в тому числі, і політичну відповідальність.
   «Ми створили команду сильних, гідних, достойних патріотів, які працюватимуть, щоб відновити довіру людей до політиків, до представників влади, змінити зашкарублу систему корупції та несправедливості», - підкреслив Василь Деревляний.
   Серед претендентів на депутатські мандати від «Батьківщини» присутні лікарі, військові, волонтери, працівники культури, соціальної сфери, бізнесу… Головними гаслами обласної організації партії є: «Людина - понад усе! Українець - повноправний господар на своїй землі!».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#батьківщина #василь_деревляний #микола_сліпченко #іван_крисак #леонід_бицюра
Останні новини
Оголошення
live comments feed...