• Головна
  • У Тернополі відремонтують усі міжквартальні проїзди і дороги місцевого значення
08:52, 16 жовтня 2020 р.
1

У Тернополі відремонтують усі міжквартальні проїзди і дороги місцевого значення

У Тернополі відремонтують усі міжквартальні проїзди і дороги місцевого значення

Джерело: Про це написав на своїй сторінці у Facebook кандидат у депутати міської ради від партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість” Андрій Грицишин. Партія йде на вибори, як об’єднання управлінської команди чинного міського голови Сергія Надала.

Дослівно. “Завершити ремонти усіх міжквартальних проїздів та доріг місцевого значення у мікрорайоні “Східний” — моя мета, як кандидатау депутати від партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість”. Впевнений, разом з міським головою ми це зробимо”, - написав Андрій Грицишин, коментуючи початок ремонту дороги до 17-ї школи.

Деталі. Представник “Порядок. Відповідальність. Справедливість” зазначив, що прохання про ремонт цієї дороги надходили від мешканців округу і тепер проєкт реалізовується.

“Розпочинаємо ремонт дороги до моєї рідної 17-ї школи на “Східному”. Про потребу цього ремонту неодноразово згадували під час зустрічей з виборцями”, - написав Андрій Грицишин.

Кандидат у депутати по “Східному” від партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість” підкреслив, що проблема якісних доріг особливо доріг місцевого значення суттєво впливає на комфорт тернополян, а тому є однією з ключових у програмі партії.

“Протягом минулих років ми докладали зусиль для ремонту міжквартальних проїздів і доріг. На жаль, не завжди вистачало коштів, оскільки місто змушене було дофінансовувати освіту, медицину, бо уряд не виконував зобов’язань по субвенціях. Однак, у наступні роки ми сподіваємося завершити розпочате — відремонтувати усі дороги місцевого значення”, - повідомив Андрій Грицишин.

Нагадаємо. Андрій Грицишин балотується по “Східному” від партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість”. Політична сила об’єднала професіоналів практиків з питань розвитку міста. Нещодавно підтримати цю політичну силу закликав міський голова Сергій Надал (вставити відео не посиланням, а так, щоб його одразу можна було подивитися).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #ремонт_дворів #ремонт_доріг #Тернопіль

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Nadal Pider
16 жовтня 2020 р., 21:55
Ооооо, знову цей пездун-фантаст. Женіть його на Х У Й!!!
Останні новини
Оголошення
live comments feed...