• Головна
  • "Нерви – в коробочку": водій тернопільської маршрутки розповів про зверхніх і хамських пасажирів
09:47, 16 жовтня 2020 р.

"Нерви – в коробочку": водій тернопільської маршрутки розповів про зверхніх і хамських пасажирів

"Нерви – в коробочку": водій тернопільської маршрутки розповів про зверхніх і хамських пасажирів

Водій тернопілсьької маршрутки Віталій Погонський в одній із новинних спільнот міста розповів, чому час від часу виникають конфлікті ситуації між кермувальнима та пасажирами.

Чоловік нарікає: у тернооплян часто дуже зверхнє ставлення до водіїв маршруток. Далі – пряма мова.

"Шановні Тернополяни, хочу поділитися накипівшим за буденно робочі дні, я працюю водієм на автобусі по місту, пробки вранці і увечері жахливі. Я думаю, ви знаєте самі і бачили не один раз, але хочу про головне сказати, як прикро буває в тім, що ти нікому нічого погано не говориш, не робиш, а тількі просиш. "будь ласка, виходимо і заходимо швидше", бо лишаються пару хвилин до кінцевої, летиш тим автобусом,і тут тобі говорять: "свої нерви в коробочку" або ще якісь фрази погані.

Я розумію людей літнього віку і похилого, і хворих на ноги інвалідів, я завжди їм чекаю, щоб вони зайшли і вийшли безпечно, бо їм важко. А коли молода дівка сіла на переднє сидіння біля водія сьогодні, наушники у вухах, і як набратися такого хамства, сказавши "нерви в коробочку"? Я старався пройти страшні пробки, щоб встигнути, а тут на тобі!

Люди, скажіть, чому таке надмінне ставлення людей до нас, до водіїв маршрутного таксі по місту? Чому до нас таке відношення? Я розумію, є різні водії і хами, і крикливі, і наглі, які не дають квитки. А я стараюся бути чемним. Якщо ми біля дерева знайдемо яблуко чирвиве або напівгниле або гниле, це ж не означає, що на яблуні всі такі яблука. Це сказав про наболівше в душі з приводу таких пасажирів. Може, ви щось порадите мені в таких ситуаціях? Часто роблять фото номерного знаку, хоть я нічого людині не сказав і не зробив, чому таке є і як це назвати!!!???", – пише водій.

Коментатори почали висловлювати слова підтримки водію. Знайшлися і такі, які похвалили його роботу.

"Мені доводилось з вами їхати в автобусі. Я сиділа біля вас і спостерігала як ви працюєте. Ви молодець. Таких водіїв як ви побільше б. Не звертайте увагу на невихованих людей. Їм всеодно завжди хтось щось винен . Їх на крилах пронести , то всеодно будуть не задоволені . А вам бажаю терпіння і натхнення", – пише Тетяна Шевчук.

"Ще той не вродив, щоб усім догодив! Не звертайте уваги, люди злі", – по-філософський підмічає Антоніна Шумик.

Дехто ж запропонував внестив  корективи транспортної системи міста, аби водії не отримували на горіхи від пасажирів.

"Графік руху треба змінити,щоб не ,,літати''., – додає Тетяна Стойко.

Потрібно ввести правило,щоб на задні двері виходили,а на передні заходили.Порядок має бути", – зазначає Ольга Дорошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутка #конфлікт #водій

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
те
16 жовтня 2020 р., 10:16
Лічно я не бачив вічливих маршрутчиків
Petro24
17 жовтня 2020 р., 14:28
Напевно є і ввічливі відії маршруток, але я їх бачу і зі сторони авто, тому після того що вони витворяють на дорозі то думаєш вже про всіх тільки одними словами.
Оголошення
live comments feed...