• Головна
  • Атмосферний фронт йде на Тернопільщину
11:01, 16 жовтня 2020 р.

Атмосферний фронт йде на Тернопільщину

Він принесе ще більше дощів, посилить вітер, а також сприятиме зниженню температурних показників.

Наприкінці тижня погода по області та у Тернополі буде прохолодною. Тенденції до зниження температурних показників зберігатимуться і надалі, – каже синоптик Наталка Діденко. Відтак незабаром у домівках жителів краю може знадобитися теплопостачання, пише зз.

“Найближча п’ятниця вже попідкидає більше дощів, які періодично, але з проясненнями, охоплять більшу частину України. Дощі, щоправда, будуть невеликими, максимум, помірними. Опади принесе атмосферний фронт, а ось в суботу прискаче до нас активний циклон з південного заходу, який зумовить вже сильні дощі та поривчастий вітер на Заході та подекуди в центральних областях. Найнижчою в Україні передбачається температура повітря в західних областях, вдень не вище +8 +13 градусів. Поступово витягайте шапки і теплішу одежу, але без переляку – тепліші деньки у жовтня ще бувають і ще можуть бути”.

Отже, найближчі вихідні на Тернопільщині будуть холодними. Однак у другій половині жовтня синоптики обіцяють повернення тепла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #погода #атмосферний_фронт

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...