• Головна
  • Тернополян попереджають про погіршення якості води в місті
11:23, 16 жовтня 2020 р.

Тернополян попереджають про погіршення якості води в місті

Тернополян попереджають про погіршення якості води в місті

У зв'язку з аварійним припиненням електропостачання на Тернопільському водозаборі тимчасово змінено схему подачі води на Тернопіль.

Деякий час вода в усі мікрорайони надходитиме з водозабору у Верхньому Івачеві, повідомляють у Тернопільводоканалі.

Це може подекуди спричинити пониження тиску або локальне погіршення якості води.
Просимо вибачити за тимчасові незручності та сприймати їх із розумінням, що вживаємо усі можливі заходи швидкого реагування на проблему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #Тернопільводоканал #проблема
ТОП новини
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
Оголошення