• Головна
  • В лікарні на Тернопільщині досі немає опалення, а в пацієнтів розвиваються запалення легень
17:01, 18 жовтня 2020 р.

В лікарні на Тернопільщині досі немає опалення, а в пацієнтів розвиваються запалення легень

У Монастириській районній лікарні досі не ввімкнули централье опалення. Пацієнтам доводиться лежати в холодних палатах. У людей які мало рухаються після операцій, в стареньких розвиваються запалення легень. 

“Стіни в грибку, у палатах холодно, опалення ще не ввімкнули, – розповіла Побер Іванна Іванівна, жителька села Заставці, Монастириського району, що на Тернопільщині. – Мій стрий лежить тут у хірургічному відділення після операції. Через те, що у палаті холодно, у стрийка розвинулося запалення легень. Хто буде платити за його лікування, хто буде відповідати за те, що у старшої людини після операції було все добре, а через холод у палаті виникло запалення легень. Як так можна поводитися з людьми?!”.

Місцеві активісти також шоковані чому у Монастириській районній лікарні досі не ввімкнули опалення, пише Реально.

“Це Монастириська комунальна районна лікарня..,та яку голова Тернопільської ОДА-В.Труш назвав однією з найкращих в Тернопільській області.!!!.

Пані в.о.головного лікаря цієї лікарні С.Підгірна скажіть разом з головою Монастириської РР-В.Данилюком..,скільки Вам потрібно було часу.,щоб привести лікарню в нормальний стан..?!

На скільки,ще десятки тисяч гривень потрібно було підняти Вам та тим ,хто має прямий стосунок до нашої лікарні зарплати,щоб люди не мучилися в таких умовах.!!!?

Пане В.Данилюк.,ви так само несете відповідальність перед нами.. Скоро ми побачимо інші речі..як з медиків в наказному порядку під вибори вибачте “нагинають” ,використовують у своїх брудних політичних перегонах.. Насправді після виборів ми не хочемо бачити жодного з вас на керівних посадах.,йдіть ГЕТЬ, – відзначила місцева активістка Ірина Ванат”. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #лікарня #опалення #запалення_легень

Коментарі

Оголошення
live comments feed...