• Головна
  • Штучний інтелект знайшов 116 симптомів COVID-19
09:15, 10 листопада 2020 р.

Штучний інтелект знайшов 116 симптомів COVID-19

Японська державно-громадська центральна телерадіокомпанія NHK за допомогою штучного інтелекту виявила 116 симптомів коронавірусу.

Штучний інтелект проаналізував близько 200 тис. наукових статей про коронавірус, опублікованих по всьому світу англійською мовою, повідомляє "Обозреватель" з посиланням на NHK.
Унаслідок з'ясувалося, що в цих матеріалах повідомляється щонайменше про 116 симптомів.
Поряд із жаром і пневмонією, до них увійшли втрата смаку, сухість очей, кропив'яна лихоманка.
Багато симптомів пов'язані з мозком і нервовою системою – серед них запаморочення, втрата пам'яті та галюцинації. Таких налічується понад 30.

Одна з британських груп дослідників, проаналізувавши знімки мозку тяжкохворих пацієнтів, виявила запалення в районі стовбурової області мозку, що відповідає за сон і дихання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #дослідення. штучний_інтелект
Останні новини
ТОП новини
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення