Народний депутат з Тернопільщини Микола Люшняк виконує ще одну передвиборчу обіцянку

    На парламентських виборах у 2019 році народний депутат, лідер політичної партії "Довіра" на Тернопіллі Микола Люшняк у своїй програмі пообіцяв продовжувати вирішення питань будівництва та реконструкції доріг свого округу.

    З виконанням обіцянки Микола Володимирович не забарився. Так, днями саме з Тернопільщини стартував ремонт автошляху Н-18 Івано–Франківськ–Бучач–Тернопіль. Цей ремонт охопить наразі відрізок дороги 10 кілометрів від Дарахівського перехрестя до перехрестя у селищі Дружба.

    Народний депутат Микола Люшняк зазначає, що загальна довжина дороги від Івано-Франківська до Тернополя через Бучач становить 106,8 км.

     – На Тернопільщині розпочався повномасштабний ремонт автошляху державного значення Н18 Івано-Франківськ – Тернопіль. Позаду довготривалий процес розробки проектної документації та підготовки. Наразі іде планомірна робота у селі Варваринці на Теребовлянщині. Там ліквідовують зношене покриття. Автошлях Н18 – важлива транспортна артерія для економіки нашого регіону. Ця дорога сполучає Івано-Франківськ та Тернопіль і проходить через Монастириську, Бучач, Дружбу, Микулинці. Попереду ще чимало роботи для відновлення дорожньої інфраструктури Тернопільщини, однак визначальним чинником у ремонті доріг має бути не швидкість, а якість роботи, комфорт й довговічність дорожнього покриття, – наголосив Микола Люшняк.  

    До слова, у рамках ремонту дороги Н-18 заплановано фрезування зношеного покриття, влаштування дороги шляхом холодного ресайклінгу, укладання вирівнювального шару асфальтобетону, завтовшки 10 см і 5 см шару ЩМА. Окрім цього, буде облаштовано бар’єрне огородження, встановлено систему освітлення тротуарів.  

микола_люшняк партія_довіра дороги івано_франківськ_тернопіль,бар’єрне_огородження освітлення_тротуарів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі