• Головна
  • Тернопільська біатлоністка отримала позитивний тест на коронавірус (ФОТО)
21:01, 11 листопада 2020 р.

Тернопільська біатлоністка отримала позитивний тест на коронавірус (ФОТО)

Тернопільська біатлоністка отримала позитивний тест на коронавірус (ФОТО)

На гірськолижному курорті Вуокатт у Фінляндії, де зараз тренується основна та резервна збірна України з біатлону, зафіксували спалах коронавірусу.

Серед спортсменів, у який виявили хворобу – тернопільська біатлоністка Олександра Меркушина.
Як повідомляє Біатлон України, стали відомими імена заражених коронавірусом українських біатлоністів.
Зокрема, позитивний тест на COVID-19 отирали Артем Тищенко, Руслан Бригадир, Олександра Меркушина та лікар основної команди Богдана Браткова.

Тернопільська біатлоністка отримала позитивний тест на коронавірус (ФОТО), фото-1

"Усі особи з позитивним результатом тесту пройдуть додаткове тестування", – інформує "Біатлон України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #біатлон #спорт
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення