• Головна
  • "Коронавірус не оминув і мене...": Зеленський записав звернення з "Феофанії" (ВІДЕО)
19:56, 12 листопада 2020 р.

"Коронавірус не оминув і мене...": Зеленський записав звернення з "Феофанії" (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи на самоізоляції у державній клініці "Феофанія", звернувся до українців. Він, зокрема, розповів про свій стан здоров'я, та подякував усім за підтримку.

Як наголосив Зеленський, "коронавірус не оминув і його, але почувається він досить добре". Про це повідомляє 24 канал.
Третій день я перебуваю на самоізоляції, але не самоізолювався від роботи. Виконую свої обов'язки. Всі органи влади, вважаю, працюють в нормальному режимі,– наголосив український президент.
Він додав, що у всі ці дні в онлайні він проводить наради та важливі переговори, також приймає дзвінки.


Крім того, Зеленський подякував усім за теплі слова, підтримку та побажання швидкого одужання. Політик підкреслив, це все є великою заслугою такого його стану.
"Дякую за це кожному з вас", – підсумував очільник держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зеленський #коронавірус
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення