• Головна
  • COVID-19 у Тернополі: Чи вистачає ліжок для хворих у лікарнях міста (ВІДЕО)
13:00, 21 листопада 2020 р.

COVID-19 у Тернополі: Чи вистачає ліжок для хворих у лікарнях міста (ВІДЕО)

У Тернопільських лікарнях готові розгорнути додаткові ліжка та обладнати палати додатковими кисневими точками. 4 лікарні Тернополя щодня продовжують приймати нових хворих з діагнозом COVID-19.

Зокрема, у міській лікарні №2 зараз перебувають 28 пацієнтів з підтвердженим діагнозом – коронавірус. Ще 8 пацієнтів – з підозрами.В. о. медичного директора з надання медичної допомоги КНП “Тернопільська комунальна міська лікарня №2” Віталій Когут розповів, що двоє пацієнтів наразі у важкому стані, вони підключені до апаратів ШВЛ. Ще четверо – на концентраторі кисню, а шестеро – на концентрованій подачі кисню.

Дирекція лікарні каже, поки ситуація із заповненістю ліжок в медзакладі стабільна. Різкого збільшення кількості хворих не спостерігають.

Лікують хворих на коронавірусв одному із відділень на 4-му поверсі. Всередину заходити стороннім суворо заборонено. Тому, аби передати їжу чи речі хворим, відвідувачі чекають на вулиці та передають пакунки медикам. Загалом же в лікарні №2 зараз розгорнуто 50 ліжок для лікування хворих на COVID-19.

Заступниця директора КНП “Тернопільська комунальна міська лікарня №2” Тетяна Пискливець зазначила, що у зв’язку з вимогами МОЗ, будуть розширювати ліжковий фонд. Додатково в лікарні розгорнуть ще 70 ліжок. Відтак, разом для лікування пацієнтів з коронавірусом буде 120 місць. Також збільшать в медзакладі і кількість кисневих точок до 59 і закуплять 35 кисневих концентраторів. До 1 грудня всі роботи з киснепостачання будуть здійснені, запевняє Тетяна Пискливець.

Окрім 2 міської, хворих на COVID-19 також лікують в міській лікарні №3 та в лікарні швидкої допомоги. Найменшим пацієнтам допомогу надають в інфекційному відділенні дитячої міської лікарні.

До слова, наразі заповненість ліжок для хворих на COVID-19 у Тернополі становить менше 50%, повідомив начальник Управлінні охорони здоров’я міськради Василь Даньчак.

Загалом ж у лікарнях міста зараз для хворих на COVID-19 розгорнуто 310 ліжок для дорослого населення і 56 – в дитячій лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #лікарня #ліжкомісце #хвороба #пандемія
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...