• Головна
  • В Україні вводять новий спосіб виклику "швидкої" для хворих COVID-19
16:27, 25 листопада 2020 р.

В Україні вводять новий спосіб виклику "швидкої" для хворих COVID-19

В Україні вводять новий спосіб виклику "швидкої" для хворих COVID-19

У Міністерстві охорони здоров'я України анонсували введення нового способу виклику карети швидкої допомоги для заражених коронавірусом. Цей сервіс вводять з завтрішнього дня.

"Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на онлайн-брифінгу", - про це повідомляють у РБК-Україна.
За його словами, це пришвидшить можливість зараженого отримати відповідну допомогу.
"З завтрішнього дня ми запускаємо у тестовому режимі, потім перейдемо на постійну основу, таку функцію, щоб людина могла замовити виклик мобільної бригади в контакт-центрі", - зазначив він.

Степанов пояснив, що для цього з'єднали всі заклади охорони здоров'я, разом з місцевою владою визначили відповідальних осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #зв'язок #телефон #рецепт
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення