• Головна
  • "Лікарі падають": інфекціоніст побачила в COVID-19 ознаки страшної пандемії Середньовіччя
13:03, 19 грудня 2020 р.

"Лікарі падають": інфекціоніст побачила в COVID-19 ознаки страшної пандемії Середньовіччя

"Лікарі падають": інфекціоніст побачила в COVID-19 ознаки страшної пандемії Середньовіччя

В Україні, як і в усьому світі, через надмірну кількість хворих для боротьби з COVID-19 катастрофічно не вистачає медиків. Сама ж форма коронавірусу стала значно тяжчою, а сам процес хвороби - довшим. Тому введення жорстких обмежень з 8 до 24 січня дасть змогу медичним закладам відновитися і обзавестися додатковим потрібним обладнанням.

Як заявила заслужений лікар України, інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", січневі обмеження в Україні зменшать швидкість поширення коронавірусу, але потім статистика знову може підвищитися. Як приклад, експерт порівняла ситуацію з пандемією чуми, жертвами якої стали десятки мільйонів людей.

"Я завжди за роз'єднувальні заходи. Тому що це завжди призводить до зниження захворюваності. Нічого не змінилось з доби Середньовіччя. Як тоді була чума - всі сиділи по домівках, ні з ким не контактували, щоб не заразитися - так і тут. Роз'єднання зіб'є захворюваність, але інша справа, що потім вона знову підвищиться. Але, трохи відпочине система. Може трохи встигнуть провести додатковий кисень, закупити ліки. Розумієте, так вийшло, що ця проблема швидко виникла і вимагає швидких рішень, все нове", – сказала Ольга Голубовська.Також інфекціоніст заявила, що тривалість коронавірусу змінилася і пацієнти подекуди перебувають у лікарні упродовж двох-трьох місяців, а важкі хворі взагалі потребують інтенсивної терапії місяць. Загалом, Голубовська наголосила, що боротьба з коронавірусом потребує величезного ресурсу як лікарського, технічного.

"Лікарі падають, реально... Це ж захворювання дуже важке, дуже довге. Я завжди була проти, коли його з грипом пов'язували", – підсумувала Голубовська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#голубовська #коронавірус #інфекціоніст #програма
ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
Оголошення
live comments feed...