• Головна
  • Відбудеться інтернет-конференція
11:00, 21 грудня 2020 р.
16

Відбудеться інтернет-конференція

Головне управління ДПС у Тернопільській області спільно з інформаційним порталом 0352.ua продовжує цикл Інтернет-конференцій з питань роз'яснення основних положень Податкового кодексу України та інформування про діяльність Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Зокрема, 21 грудня з 11.00 до 12.00 год. триватиме Інтернет-конференція на тему "Законодавчі новації для підтримки бізнесу під час карантину" за участю начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Івана Пунька.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС
у Тернопільській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інтернет_конференція #податкове_законодавство #зміни #карантин

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Іван Пунько
21 грудня 2020 р., 11:01
Доброго дня! Поки немає запитань, я зауважу, що сьогоднішня Інтернет-конференція присвячена реалізації в Україні додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу, які запроваджені такими законами: - Закон України від 1 грудня 2020 року №1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій»; - Закон України від 4 грудня 2020 року №1071-ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2»; - Закон України від 4 грудня 2020 р. №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2». Щоб бути у курсі всіх податкових новин, рекомендую стати підписником в соціальних мережах офіційних сторінок ДПС України та ДПС у Тернопільській області – Facebook, ****, Telegram та стежити за вебпорталом ДПС України та субсайтом ДПС в області.
21 грудня 2020 р., 11:14
Чи надають допомогу для підприємців, і що для цього треба?
Підприємець_Костюк
21 грудня 2020 р., 11:27
Звільнено підприємців першої групи від сплати єдиного внеску, відповідно і страховий стаж втрачено, так?
@/Товариство_1
21 грудня 2020 р., 11:36
Юрособа, чи треба буде включати до доходу кошти, які компенсують за сплату єдиного внеску, тобто 10%?
WWW_ПрфТрейд
21 грудня 2020 р., 11:39
Я зареєстрований підприємцем давно, перебував за межами України та діяльності не здійснював. Скористатись списанням боргу який виник по єдиному внеску, а це більше 16 тис. гривень – не зміг. Чи правда, що тепер можна це зробити?
Оголошення
live comments feed...