• Головна
 • Більше ніяких шрамів в пластичній хірургії
Новини компаній
11:00, 23 грудня 2020 р.

Більше ніяких шрамів в пластичній хірургії

Новини компаній

Якщо зусилля з фітнесу та зниження ваги не дають бажаних результатів, і є видимі  вікові зміни шкіри, втрата пружності і тургору, в'ялість і наявність целлюлітних відкладень, вихід - радіочастотна хірургія із застосуванням різних насадок по тілу, для досягнення ефекту схуднення і омолодження.

Приказка про те, що краще рішення приходить до того, хто вміє чекати, ніколи не була більш доречною, ніж зараз, коли мова йде про хірургію без рубців. Після багатьох років очікування ефективного методу підтяжки і усунення в'ялої шкіри без скальпеля і шрамів, професор, доктор медичних наук - Андрій Харьков оцінив на практиці систему InMode BodyTite RFAL для виконання підтяжки різних ділянок тіла без звичайних розрізів і тривалого відновлення.

Що таке Scarless Plastic Surgery (хірургія без розрізів і рубців):

Хірургія без рубців включає використання безлічі кращих в своєму класі методів для контурування тіла, підтяжки, зміни форми, поліпшення якості шкіри без традиційних хірургічних рубців. Основа методики — використання ліполізу із застосуванням радіочастоти (RFAL). В системі RFAL використовується крихітна канюля, що вводиться через порт розміром з голку 18 калібру. Ця внутрішня канюля створює електричний струм, що протікає під поверхнею шкіри за допомогою зовнішнього електрода. Це строго контрольоване теплове поле, яке коагулює підшкірний жир і нагріває фіброзні перегородки (жирові клітини) і сосочковий шар дерми, які, по суті, і стискають тканини для виняткової підтяжки шкіри.

Які зони тіла можна підтягнути і зменшити в обсязі, використовуючи RF хірургію без скальпеля:

 • підтяжка живота, боків, талії
 • підтяжка стегон (внутрішня і зовнішня сторони)
 • підтяжка рук
 • підтяжка молочних залоз
 • підтяжка сідниць
 • зони спини
 • зони ніг (коліна)

Більше ніяких шрамів після підтяжки тіла:

Якщо ви хочете отримати естетичний ефект від підтяжки певної зони тіла, але не бажаєте, щоб після хірургії були розрізи і шрами, тоді безрубцева підтяжка тіла може бути відмінною альтернативою. Зі старінням організму, білки в нашій шкірі руйнуються, а клітини затримують жир і токсини; все це викликає провисання, появу ямочок і зморшок на шкірі.

Для багатьох людей традиційна хірургія не ідеальна, саме в першу чергу через тривалий періоду відновлення тканин. Сьогодні це питання вирішується сучасним методом RF корекції, комбінованим з радіочастотної ліпосакції.

Андрій Леонідович Харьков - новатор в області хірургії без рубців, якого InMode назвала інструктором світового рівня, який вчить інших лікарів безпечному і продуманому використанню складних без рубцевих інструментів і технологій. Завдяки технології InMode RFAL можливості не хірургічної корекції безмежні для забезпечення пацієнтів безпечними і ефективними косметичними процедурами без розрізів і рубців.

Переваги Scarless Plastic Surgery (хірургія без розрізів і рубців) не заперечні:

 • Швидка реабілітація
 • Відсутність рубців і шрамів на тілі або обличчі
 • Поліпшення якості шкіри (відновлюється тургор, еластичність шкіри)
 • Усуваються перепади в контурі шкірного покриву (ямки після ліпосакції, целюліт, птоз, пористість)
 • Наростаючий ефект підтяжки протягом наступних 3-х місяців
 • Ефект природного, комплексного омолодження

Результат не хірургічної корекції залежить безпосередньо від досвіду хірурга у використанні цією методикою, застосуванні додаткових методик персоналізованого впливу для формування досконалого результату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хірургія #безрубцева хірургія #хірург #омолодження
Останні новини
Оголошення
live comments feed...