• Головна
  • 8500 грн за вихід на вулицю: названо нові можливі штрафи за порушення карантину
17:31, 23 грудня 2020 р.

8500 грн за вихід на вулицю: названо нові можливі штрафи за порушення карантину

Кабінет міністрів схвалив проект закону, який введе покарання за порушення самоізоляції і обсервації в зв’язку з коронавірусів.

Як інформує "Obozrevatel", чума штрафу складе від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів. Рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 23 грудня. Таким чином, штраф складе від 3400 грн до 8500 грн. Далі законопроект передадуть до Ради і вона прийме остаточне рішення.

"Порушення особою порядку обов’язкового самоізоляції, обсервації, встановлених в рішенні про карантин, якщо це не призвело до поширення особливо небезпечної хвороби, – тягне за собою накладення штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", – йдеться в постанові уряду про внесення змін до закон України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою запобігання поширенню коронавирусной хвороби (COVID-19)”.

Самоізоляція – це утримання від контакту з іншими зменшення ризику інфікування. Вона передбачає уникнення будь-яких ситуацій, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт лицем до лиця на відстані менше 2 метрів).

Хто повинен проходити Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють перетин кордону на в’їзд в країну з території держави з широким розповсюдженням COVID-19 підлягають обов’язковій 14-денний обсервації / самоізоляції.

Нагадаємо, локдаун в Україні для стримування коронавірусу хочуть ввести з 8 січня 2021. Він триватиме майже три тижні – до 25 січня включно. Локдаун (англ. Lockdown – блокування), на відміну від карантину вихідного дня, передбачає заборону людям вільно залишати свої будинки (за винятком деяких випадків). Він може бути введений на загальнонаціональному рівні, у певних регіонах або населених пунктах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #нові_штрафи_за_порушення #кабінет_міністрів
Оголошення
live comments feed...