• Головна
  • Дві людини померли через коронавірус на Тернопільщині: зафіксовано 213 нових випадків COVID-19
10:01, 25 грудня 2020 р.

Дві людини померли через коронавірус на Тернопільщині: зафіксовано 213 нових випадків COVID-19

Дві людини померли через коронавірус на Тернопільщині: зафіксовано 213 нових випадків COVID-19

213 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області станом на 25 грудня 2020 року.

Як інформує ДУ "Тернопільський ОЛЦ МОЗ України", також за останню добу: летальних випадків – 2 (чоловік 79 р. Тернопільський район с. Настасів, жінка 75 р. Тернопільський район с. Настасів).

Одужало –213 осіб;

Проведено досліджень методом ПЛР – 766;

За весь час пандемії в Тернопільській області: захворіло – 33176 осіб; одужало – 29199 осіб; летальних випадків – 448 (1 випадок житель сусідньої області).

Дві людини померли через коронавірус на Тернопільщині: зафіксовано 213 нових випадків COVID-19, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нові_випадки_коронавірусу #Тернопільщина
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення