• Головна
  • У Тернополі ліквідують районну спортивну школу та бібліотеку
15:00, 26 грудня 2020 р.

У Тернополі ліквідують районну спортивну школу та бібліотеку

Під час сесії районної ради вирішили ліквідувати районну дитячо-юнацьку спортивну школу, центр професійного розвитку педагогічних працівників та районну бібліотеку.

Про цеповідомляє «Суспільне».

За словами голови райради Віктора Козорога, ці об’єкти не погодилася фінансувати жодна з громад. А через малий бюджет райради утримувати ці установи не зможуть.

Виконувачка обов’язків директора центру професійного розвитку педагогічних працівників Галина Кубелко каже, на цю установу минулого року виділили понад 3 мільйони гривень. У ній працюють 17 людей.

– Сьогодні мені дуже боляче. Ми готувалися до такого рішення, ми дуже багато про це говорили і консультувалися з керівництвом районної ради, до цього часу, і вже з новопризначеним головою. Ми розуміли, що таке рішення буде неминуче, але воно є дуже болісне для всіх моїх колег, для мене особисто також, – сказала Галина Кубелко.

Директор районної дитячо-юнацької спортшколи Олександр Шум розповів що в нього працює 10 тренерів і він дивиться на таке рішення негативно, бо воно дещо обмежує дітей у заняттях спортом. Але його тішить те, що тренери перейдуть працювати в інші громади.

– Нині залишається тих 11 людей і одна людина в декреті й ми нікому не потрібні. Хоча до нинішнього дня ми ще надаємо Білецькій громаді всі послуги. Ми обробили багато книжок, що їм надійшли, створили їхній каталог, ми їх навчаємо. І всі ті матеріали, що були до того часу в методичному центрі – ми до сьогоднішнього дня все це все зберегли, –  розповіла «Суспільному»директорка Тернопільської районної бібліотеки Ольга Василюк.

– Бачимо низку закладів, які довелось ліквідувати, бо не було розуміння, що громади мають їх перейняти у повній мірі. Але ми будемо звертатися з цього приводу, будемо відстоювати інтереси людей, які там працюють. Не усуваємося, готові до діалогу, будемо працювати в цьому напрямку, – резюмував голова райради Віктор Козорог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #райрада #ліквідація #спортивна_школа

Коментарі

ТОП новини
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...