• Головна
  • Всі країни Євросоюзу отримали вакцину від коронавірусу: щеплення розпочнеться завтра
20:02, 26 грудня 2020 р.

Всі країни Євросоюзу отримали вакцину від коронавірусу: щеплення розпочнеться завтра

Вакцину від коронавірусу доставили в усі країни Європейського союзу. Про це у Твіттері написала президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

«Сьогодні ми починаємо перегортати сторінку цього тяжкого року. Вакцина від COVID-19 поставлена в усі країни ЄС. Вакцинація розпочнеться завтра по всьому ЄС», - написала вона.

За словами фон дер Ляєн, вакцинація - це тривалий вихід із пандемії.

«Але доки цього не сталося, нам потрібно зберігати пильність. Ми маємо захищати себе і своїх близьких від вірусу. Лишаємося в безпеці разом. Зробімо 2021 рік нашим роком відновлення і надії» - наголосила президентка Єврокомісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Євросоюз #щеплення #вакцина #коронавірус
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення