• Головна
  • Помер французький модельєр Пʼєр Карден
14:38, 29 грудня 2020 р.

Помер французький модельєр Пʼєр Карден

Помер французький модельєр Пʼєр Карден

Сьогодні, 29 грудня, стало відомо про смерть відомого кутюр'є, що одним із перших відкрив для світу стиль "унісекс". В американській лікарні помер 98-річний французький дизайнер П'єр Карден.

Про це повідомила його родина, передає Agence France-Presse у Твітері.
У молодості П'єр влаштувався підробляти помічником кравця. Через три роки, набравшись досвіду і впевненості в собі, юнак переїхав до міста Віші, де влаштувався кравцем в магазин чоловічого сукні. У 23 роки він переїхав до Парижу. У 25 років він став головним модельєром будинку "Крістіан Діор" і пробув на цій посаді 3 роки.



Саме за час його роботи зʼявились костюми-унісекс, які на той час вважались провокаційними. Для чоловічого одягу він ввів яскраві кольори, а не тільки сірий, чорний та коричневий. Свій модний дім він відкрив у 1950 році. У 1957 році Карден представив свою першу колекцію моделей жіночого одягу. Саме він ввів у моду туніки, окуляри та одяг нестандартного крою.

Модельєр також одним з перших випустив колекцію «прет-а-порте», за що його виключили з Синдикату високої моди, члени якого вважали що Карден завдав шкоди іміджу моди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мода #смерть #модельєр #кутюр'є #п'єр_карден #колекції
Останні новини
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
Малюк, якого мама на Великдень покинула напризволяще, вже має ім'я і прізвище
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
"120 000 гривень втратила жінка, яка хотіла придбати авто для ЗСУ": поліцейські Тернопільщини встановлюють особу афериста
Оголошення
live comments feed...