• Головна
  • "Гігантська купа": після смерті власниці квартири спадкоємці викинули її речі прямо на вулицю (ФОТО)
17:13, 29 грудня 2020 р.
3

"Гігантська купа": після смерті власниці квартири спадкоємці викинули її речі прямо на вулицю (ФОТО)

"Гігантська купа": після смерті власниці квартири спадкоємці викинули її речі прямо на вулицю (ФОТО)

6 листопада померла власниця квартири на 4-му поверсі будинку за адресою - проспект Бандери, 82. Жінка була вже літньою людиною, а рік тому втратила сина, через що тяжко сумувала.

Як інформує "Тернопіль житлово-комунальний", про неприємну ситуацію, що склалася після смерті жінки, розповіли у приватному підприємстві "Східний масив". Хто отримав квартиру у спадок – невідомо. Однак нові власники цими днями вчинили вкрай недобросовісно, просто викинувши чи не всі речі із квартири буквально посеред вулиці неподалік контейнерного майданчика для відходів. Розуміючи, що чинять протиправне, виносили непотріб серед ночі, втім сусіди знають про кого йдеться. Працівникам підприємства та сусідам дверей у вказаній квартирі (номер помешкання відомий) не відчинили.

Не очікуючи на те, що недобросовісні спадкоємці знайдуться та проведуть прибирання або хоча б спакують речі у мішки для відходів, працівники ПП “Східний масив” оперативно здійснили прибирання. Втім закликають усіх мешканців не бути байдужими до таких вчинків сусідів та обовязково робити зауваження та викликати інспекторів муніципальної поліції у таких випадках.

Зазначимо, що оскільки нові власники ще не зареєстровані у вказаній квартирі, то це означає, що нарахування за вивезення ТПВ для них нездійснюється. Втім, навіть оплата за цю послугу не дає нікому права створення стихійного звалища у дворі. Працівники підприємства “Східний масив” зробили все можливе, щоб через недобросовісних сусідів не потерпали інші жителі будинку, провівши безкоштовне прибирання та вивезення даних відходів.

До слова, як стало відомо із неофіційних джерел, покійна жінка хворіла на коронавірус. Відтак непорядність спадкоємців подвійна, оскільки вони не лише насмітили, але й змусили хвилюватися за своє здоров’я і своїх сусідів, і працівників підпрємства, що здійснювали прибирання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Речі_викинули_з_квартири_померлої_жінки #Тернопіль #коронавірус

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
От вас і револючія огидності.....
29 грудня 2020 р., 17:48
Колись було місто як місто - файне, поки до влади не прийшло лисе чмо палтєнік, панаєхалі з хуторів майдануті і ро**** що хочуть!
Nadal Pider
29 грудня 2020 р., 21:06
Краден, але щось робить
smirenkinaewa
30 грудня 2020 р., 13:54
СEKС Знaкoмcтвa! Oдинокие и Зaмужниe очень хoтят ceкca, все бeсплатнo и анoнимнo. Здеcь дaют в пoпу и бeрут в рoт, мoжешь убедитьcя cам------- http://bit.do/exas
Оголошення
live comments feed...