• Головна
  • На станціях Тернопільщини запрацювали посадкові групи залізничників
12:32, 4 січня

На станціях Тернопільщини запрацювали посадкові групи залізничників

На вокзалах і станціях «Львівської залізниці» запрацювали посадкові групи залізничників та стрільців воєнізованої охорони, які посилено перевіряють проїзні документи у пасажирів під час посадки у приміські поїзди, а також після завершення подорожей та виходу з перонів.

Це запровадили з метою підвищення доходності від приміських пасажирських перевезень, а також запобігання випадкам безквиткового проїзду громадян у приміських електро- та дизель-поїздах.

Особлива увага груп контролю зосереджена на вокзалах і станціях обласних і районних центрів, де спостерігається значний пасажиропотік, повідомляє «Укрзалізниця».

Крім того, на залізниці працюють роз’їзні групи, що здійснюватимуть рейдові перевірки роботи провідників та наявності квитків у пасажирів, у тому числі пільгових проїзних документів, безпосередньо у поїздах на маршрутах слідування.

Львівська залізниця звертається до пасажирів із проханням вчасно та в повному обсязі оплачувати вартість проїзду у приміських потягах, а також просить пасажирів пільгових категорій брати у касах чи у провідників пільгові проїзні документи та сподівається на активну та принципову позицію громадян у випадках неякісної роботи працівників магістралі. Крім того, залізничники наголошують, що чесна та сумлінна оплата проїзду – це внесок пасажирів у зменшення збитковості приміських пасажирських перевезень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #залізниця #станція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...