• Головна
  • Нелюди розстріляли собаку: священник взявся рятувати тварину з численними пораненнями (ФОТО)
12:50, 5 січня

Нелюди розстріляли собаку: священник взявся рятувати тварину з численними пораненнями (ФОТО)

У Самборі нелюди розстріляли собаку і залишити його помирати. Але небайдужий священник взявся за порятунок чотирилапого.

Про знайденого собаку із численними пораненнями повідомив отець Роман Грицишин із міста Самбір у мережі Facebook.
"Сьогодні побачив кулі у живому тілі. Кілька днів тому ввечері позвонила до мене парафіянка іповідомила, що біля  "Поспортного столу" лежить у муках песик із напевно поломаними лапами. Забрав з вулиці до себе у тепло, зранку приїхав ветеринар,і чекали через вихідні на можливість зробити рентген", - зазначив священник.
Настоятель храму Святого Миколая розповів, що у собаки були страшні болі. Уночі він сам колов тварині обезболюючі, бо розумів, що чотирилапому терпіти це все просто неможливо. Коли ж у ветеринара собачі зробили рентген, у тілі тварини виявили дві кулі від пневматичнох зброї, з якими песик жив. Повністю собаку не просвічували.

Нелюди розстріляли собаку: священник взявся рятувати тварину з численними пораненнями (ФОТО), фото-1

Отець Роман зазначає, що так поступають лише нелюди, і що так недалеко і в людей стріляти.
"Біда,що вбивця ,буде вбивцьою по житті. Воно не зупиниться на звірятках,яких катує для задоволення. Це-чийсь чоловік,чийсь наречений,чийсь син,чи кум,друг....., - демон це у вашій домівці!", - зазначив отець Роман.
Собаку оперуватимуть сьогодні. Священник зазначає, що скільки житиме, він стільки боротиметься за життя чотирилапих, яких калічуть люди, заради власного  хворобливого задоволення.

#собака #жорстоке_поводження_із_тваринами #кулі #постріл #зброя #священник
Оголошення
live comments feed...