• Головна
  • "Рішення прийнято": уряд передумав забороняти продаж побутової хімії та преси під час локдауну
21:41, 5 січня

"Рішення прийнято": уряд передумав забороняти продаж побутової хімії та преси під час локдауну

"Рішення прийнято": уряд передумав забороняти продаж побутової хімії та преси під час локдауну

На позачерговому засіданні сьогодні (5 січня) Кабінет міністрів прийняв рішення про розширення списку товарів, дозволених до продажу під час жорстких карантинних заходів в Україні.

Про це повідомив народний депутат від "Слуги народу", представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан в ефірі "Україна 24" .

"На позачерговому засіданні Кабміну сьогодні рішень щодо нових дат локдауну не ухвалювалося. За ініціативи голови МОЗ Максима Степанова було конкретизовано перелік товарів, які можуть підпадати під заборону продажу на час локдауну. Була надана можливість продажу побутової хімії та друкованої преси. Ці зміни МОЗ сьогодні додав до списку товарів, які можна придбати", - заявив він.

Як інформує "ТСН", за словами Мокана, упродовж наступних днів до запровадження локдауну уряд детальніше поінформує громадян про всі деталі майбутнього посиленого карантину.

Нагадаємо, що уряд ухвалив рішення про посилення карантину в Україні від 8 до 24 січня включно 2021 року. Відповідну постанову Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень "помаранчевої" зони, які діють і зараз, до 28 лютого.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в Україні у четвер, 7 січня, можуть переглянути рішення про посилення карантинних заходів. Наразі влада аналізує статистику щодо хворих на коронавірус.

#Продаж_побутової_хімії_та_преси #локдаун
Оголошення
live comments feed...