• Головна
  • Попри локдаун, тернопільські підприємці працюють на свій розсуд (ВІДЕО)
11:06, 9 січня
1

Попри локдаун, тернопільські підприємці працюють на свій розсуд (ВІДЕО)

У Тернополі з 8 січня не ввели нових обмежень, тоді як в Україні посилили карантин: у місті працює багато крамниць і кав’ярень, а також "Зимове містечко".

 За рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при міській раді Тернополя карантин у місті не посилили, повідомляє Радіо Свобода.

До 11 січня кожен підприємець працює на свій розсуд: одні вийшли на роботу, інші – зачинились. 

Як повідомляє кореспондентка, на вулицях міста не видно патрульних поліцейських груп, які б перевіряли виконання карантинних обмежень. 

За даними обласної поліції, у перший день загальноукраїнського "локдауну" у Тернопільській області 10 груп правоохоронців перевіряють дотримання вимог Кабміну, але проводять більше профілактичні розмови. Складено три протоколи на порушників. 

Цьому передувало: 6 січня у Тернополі вирішили не вводити локдаун, однак наступного дня мер Тернополя припустив, що карантин усе-таки можуть посилити в разі погіршення епідемічної ситуації.

8 січня в Україні почали діяти посилені карантинні обмеження для протидії розповсюдженню коронавірусу. Вони діятимуть до 24 січня.

#Тернопіль #підприємці #локдаун

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олег кос68
10 січня, 03:42
Прохання до міністра внутрішніх справ України Арсенія Авакова, службу безпеки України, перевірити причетність учасників ДУК "Правий сектор" до вибуху на газопроводі поблизу Лубен Полтавської області. Зі слів свідків, розгерметизація газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород"  9 січня о 15:48 супроводжувалася гучною звуковою хвилюю, також є особи які готові анонімно надати свідчення (при відкритті кримінального провадження) про осіб які імовірно причетні до даного терористичного акту.
Оголошення
live comments feed...