• Головна
  • Як навчатимуться учні 9 та 11 класів після локдауну, розповіли у МОН
20:01, 19 січня

Як навчатимуться учні 9 та 11 класів після локдауну, розповіли у МОН

Учні 9-х та 11-х класів зможуть повернутися до змішаної форми навчання після завершення локдауну 24 січня, якщо епідеміологічна ситуація в регіоні буде сприятлива.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, передає Громадське.
Саме учні 9 та 11 класів готуються до Державної підсумкової атестації та Зовнішнього незалежного оцінювання, результати якого необхідні під час вступу до вишу. За словами Шкарлета, він чує перестороги вчителів і батьків «із приводу відсутності очного спілкування з учнями» та дистанційної підготовки до іспитів. Тому й вирішили, що учні випускних класів мають повернутися до змішаної форми навчання.
"В областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, порушуватиму питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти", – зазначив міністр.

Змішане навчання передбачає, що одна група учнів буде ходити на навчання до школи, а інша – навчатиметься дистанційно. Згодом групи міняються – й ті, хто ходив до школи, переходить на дистанційне навчання.

Раніше Шкарлет заявляв, що після локдауну учні молодших класів зможуть повернутися до повноформатного навчання у школі. Зазначимо, що під час посилених обмежень відвідувати заклади освіти (крім дошкільної освіти та спеціальних закладів) не можна.

До слова, з 8 січня в Україні почав діяти жорсткий карантин, триватиме він 17 днів – до 24 січня 2021 року включно. Зазначимо, що під час січневого локдауну в магазинах можна придбати харчові продукти (там, де під них відведено не менше ніж 60% площі), ліки, вироби медичного призначення, засоби гігієни та зв’язку, ветеринарні препарати, корми, насіння та засоби захисту рослин, а також побутову хімію та друковану пресу.
У порівнянні з локдауном у березні 2020 року зараз у нас не зупиняють роботу транспорту та не закривають кордони.

#коронаввірус #навчання #локдаун #дистанційне_навчання
Оголошення
live comments feed...