• Головна
  • Без білої сукні та шампанського – у колонії на Тернопільщині одружилися засуджені (ФОТО)
13:45, 26 січня
2

Без білої сукні та шампанського – у колонії на Тернопільщині одружилися засуджені (ФОТО)

Покохати можна будь кого, та будь де. Для кохання не існує перешкод. Ще одним доказом цьог стала шлюбна церемонія у державній установі !Збаразька виправна колонія (№63)".

Про це повідомляють у мережі Fecebook на сторінці виправної установи.
Наречена була без пишної весільної сукні, а церемонія проходила без "пострілу" шампанського, зате з щирими почуттями у серцях та короваєм. Одружились у межах колонії  молодята Катерина та Павло. У подарунок молодятам - тридобове побачення.
Познайомилось майбутнє подружжя ще будучи школярами. Проте, по-справжньому оцінити свої почуття змогли лише тоді, коли втратили можливість бачитися.

"Укладання шлюбу у мiсцях позбавлення волі сприяє позитивній адаптації засуджених у суспільстві після звільнення та дає їм змогу ставати більш відповідальними, свідомими та законослухняними громадянами. Катерина та Павло познайомились ще в підлітковому віці. Проте розуміння того, що це не просто симпатія, а справжнє кохання прийшло тоді, коли вони втратили змогу бачити один одного. Катерина, потрапивши до місця позбавлення волі, підтримувала зв’язок з коханим через листування, телефонні розмови та за допомогою Інтернет послуг (Viber)", – повідомляють у державній установі "Збаразька виправна колонія (№63)".

#весілля #церемонія #шлюб #колонія #побачення #коровай #сукня

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Наталя
26 січня, 14:03
Ну і поза у молодоі! А як скромненько стоїть молодий. Вже зараз видно, що вона його затюкає з самого початку.
?
26 січня, 21:29
Обоє засуджені?....
Оголошення
live comments feed...