Данілов вважає, що англійська має стати другою офіційною мовою в Україні

Данілов вважає, що англійська має стати другою офіційною мовою в Україні, Тата Когут

Друга державна мова англійська? Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов вважає, що другою офіційною мовою в Україні має стати саме англійська. На думку Данілова, за 30 років незалежності достатньо уваги на неї не звернули. Натомість з російською мовою відбувались "політичні загравання".

Про це повідомляє "24 канал".
Секретар РНБО заявив під час форуму "Україна 30", що за три десятиліття незалежності України й українську мову не визначили, як фундаментальну та первинну. Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов вважає, що в гібридній війні з російським агресором Україні варто активніше використовувати англійську мову.

"Це дасть змогу убезпечити від атак, від яких потерпаємо", – Данілов

"І ми за 30 років не звернули увагу на англійську мову, яка має бути обов'язковим другою мовою в країні. Для того, щоб ми з вами були убезпечені від тих атак, від яких ми сьогодні потерпаємо від Російської Федерації",– сказав Олексій Данілов.

Російській мові було занадто багато уваги

На думку Данілова, багато політиків та президентів в Україні загравали з російською мовою, продовжуючи "копати під себе яму". Тепер держава агресор на 100% використовує мовне питання у гібридній війні з Україною.

За словами секретаря РНБО, знання молоддю англійської мови є запорукою незалежності української держави. На думку Данілова, англійська мова "має бути використовувана з дитячого садочка, школи".
Наразі, в Україні, мовляв, багато людей, які навчають англійській, але дуже мало, які справді її знають та користуються.

"Натомість російській мові приділяли багато політичної уваги, що й "викопало яму" для сьогоднішньої ситуації. Адже саме російською мовою транслює свою пропаганду Москва. Знання англійської мови є запорукою незалежності нашої країни. Англійська мова має використовуватися з дитячого садка і школи. Її не треба вчити, її потрібно знати",– додав Данілов.

Цю ідею Данілов вже озвучував у липні 2020

До слова, що це не вперше секретар РНБО висловлює таку ідею. Ще в липні 2020 року він наголошував на необхідності введення англійської Секретар РНБО Данілов хоче другу офіційну мову, але не російську як другої офіційної. Також Данілов наголошував, що потреби у статусі для російської мови нема.
Наразі в Україні державною мовою визначено українську. Це мова, якій державою надано правовий статус обов'язкового засобу спілкування у публічних сферах суспільного життя. Положення про українську мову як державну міститься у Конституції.

державна_мова англійська мова данилов_олексій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі