Go_A представили кліп на оновлену пісню для конкурсу Євробачення-2021 (ФОТО, ВІДЕО)

Гурт Go_A, який цього року представлятиме Україну на Євробаченні у Роттердамі, випустив оновлену версію конкурсної пісні SHUM та кліп на неї.

Кібер-панк, фолк, техно, ритуальні танці біля багаття та яскравий вокал – музиканти мають усі шанси запам’ятатися європейським слухачам, – пише Таблоїд.

Цього разу кліп фільмували у лісі, у ньому є кадри Чорнобильської АЕС. Члени гурту на вантажівці у стилі стімпанк прибувають до лісу, і розпочинають співати. До них з хащі виходять люди у медичних костюмах. Вони розпочинають хоровод, а потім скидають з себе медичні костюми і глядач бачить танцюючу молодь у різнокольорових сучасних куртках та штанях.

Новий кліп відрізняється від попереднього і за місцем фільмування, і за словами пісні - з неї зникли слова "порвали шубу", які викликали суперечки у соцмережах.

"Нумо, нумо, заплетемо шума. Заплетемо, гуляти підемо. Сію, сію, сію, сію конопелечки, сію, сію, сію, сію зеленесенькі. Заплетися, шуме, заплетися, барвіночком, шуме, застелися", - лунає у пісні.

Go_A представили кліп на оновлену пісню для конкурсу Євробачення-2021 (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Go_A представили кліп на оновлену пісню для конкурсу Євробачення-2021 (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Go_A представили кліп на оновлену пісню для конкурсу Євробачення-2021 (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Go_A представили кліп на оновлену пісню для конкурсу Євробачення-2021 (ФОТО, ВІДЕО), фото-4
євробачення go_a гурт представник_україни кліп ліс чорнобиль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі