У Тернопільській міській територіальній громаді проведуть капітальний ремонт тротуарів (СПИСОК)

10 березня виконавчим комітетом міської ради було затверджено титульний список капітального ремонту тротуарів Тернопільської міської територіальної громади на 2021 - 2022 роки.

На виконання цих робіт буде спрямовано 11 млн грн з бюджету громади. Про це повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.
Відповідно до рішення, у титульний список капітального ремонту тротуарів включено 16 об’єктів, два з яких – це інвестиційні, ремонтні роботи на них будуть проведені без залучення бюджетних коштів (відповідно до укладеного договору).Оскільки титульний список сформований на 2021-2021 роки, до кінця цього року капітальний ремонт заплановано провести на частині із зазначених об’єктів, для інших буде замовлено виготовлення проєктно-кошторисної документації, а самі роботи виконуватимуться уже згодом.

Титульний список капітального ремонту тротуарів Тернопільської міської територіальної громади на 2021-2022 роки:
1. Капітальний ремонт тротуару та пішохідних зон поблизу житлових будинків за адресами: вул. Володимира Великого, 6-12
2. Капітальний ремонт-заміна верхнього шару тротуару на вул. Микулинецькій (ділянка від вул. Козацької до вул. Ю. Гагаріна)
3.Капітальний ремонт-схема організації дорожнього руху для влаштування пішохідного переходу на вул. Танцорова в районі житлового будинку №20
4. Капітальний ремонт-заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення на вул. М. Грушевського (в районі Національного банку)
5. Капітальний ремонт-заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення на вул. М. Грушевського (в районі ОДА)
6.Капітальний ремонт пішохідної доріжки над підпірною стіною на вулицях Карпенка, Миру
7.Капітальний ремонт-заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення на вул. Лесі Українки (ділянка від заїзду до житлового будинку №18 до вул. Протасевича)
8.Капітальний ремонт-заміна покриття фігурними елементами мощення прилеглої території в районі житлового будинку на проспекті Злуки, 1
9. Капітальний ремонт тротуарів на вул. Парковій
10. Капітальний ремонт тротуарів на вул. Князя Острозького
11. Капітальний ремонт–заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення на вул. Весела
12. Капітальний ремонт-заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення на вул. Паращука від вул. Руська до вул. Танцорова (ділянка з непарної сторони будинків)
13. Капітальний ремонт-заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення на вул. Паращука від вул. Руська до вул. Танцорова (ділянка з парної сторони будинків)
14. Капітальний ремонт-заміна покриття тротуару та велодоріжки фігурними елементами мощення на проспекті Злуки (від вул.15 Квітня до заїзду на територію Свято – Троїцького духовного центру)
15. Капітальний ремонт пішохідної зони на вул. Соломії Крушельницької в районі житлового будинку №1а
16. Капітальний ремонт пішохідної зони на вул. Соломії Крушельницької в районі житлового будинку №1а (навпроти приміщення ТОВ «Агенція «Тернопіль-Медіа»)

ремонт тротури виконавчий_комітет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі