
15:58, 11 березня 2021 р.
Дива не трапилось: зниклу в Херсонській області дівчинку знайшли мертвою (ФОТО)

Марійку шукали ще з 7 березня. Уся країна сподівалась на щасливий кінець та знайти дівчинку живою, але дива не трапилось.
У Херсонській області пошук 7-річної Марійки Борисової завершився трагічною інформацією – тіло дівчинки виявили в селі, де вона мешкала.
Про це повідомляє журналістка ТСН.ua Олена Ваніна з посиланням на місцеву поліцію. Тіло дівчинки було сховане у мішку за старим сараєм, який раніше перевіряли кілька разів. Сьогодні господар виявив мішок із тілом. На місці працюють слідчі.
"Під час повторного огляду поліцейські виявили в одній з господарчих будівель тіло дівчинки. Наразі встановлюється причина смерті дитини. Слідчо-розшукові дії тривають. Наразі тільки це можемо сказати", - розповів сайту ТСН.ua заступник керівника пресслужби ГУНП у Херсонській області Віталій Байдаров.
Нагадаємо, що пошуки дівчинки тривали чотири доби. За допомогою поліграфа перевіряють свідчення родичів дитини та деяких односельців.
Марійка Борисова зникла увечері 7 березня у селі Щасливе. Поліцейські відпрацьовують всі версії - що дитина могла сама втекти з дому, потрапити до рук зловмисника, або ж її викрали з автобусної зупинки, куди вона ходила зустрічати тата.
До роботи залучили рятувальників, які перевіряють покинуті приміщення, вигрібні ями та комунікації. У пошуках використовували квадрокоптери та тепловізори.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:03, 2 червня
12:01, 2 червня
17:35, 3 червня
09:21, 2 червня
12:00, 25 травня
live comments feed...