8-річна українка почала зустрічатися з 13-річним блогером: відверті фото та поцілунки викликали скандал у соцмережах (ФОТО)

Сьогодні соцмережі сколихнула іноформація про маленьку українську модель Мілану Маханець.  Мілані всього 8 років, але в соцмережах її дуже добре знають. Їй у всьому допомагає мама Даша Маханець, яка активно розкручує сторінку своєї дочки в Instagram. А нещодавно Міла здивувала всіх, вона повідомила, що почала зустрічатися з 13-річним блогером Пашею Паєм.

Як повідомдяє РБК- Україна, про це маленька дівчинка повідомила на сторінці Instagram в численних Stories."Ми почали зустрічатися з Пашею. "Так, це правда", - повідомляє Міла в соцмережі. 


Відзначимо, що сама Мілана позує на фото у відвертих дорослих нарядах, а її мама спеціально зняла на 14 лютого квартиру, щоб зробити там фотосесію для парочки й опублікувати святковий контент.
Мама дівчинки Дар'я Маханець каже, що дітей ніхто не змушував зображати відносини й у них дійсно любов. Також вона пише, що "це їхнє життя і вони розберуться".

8-річна українка почала зустрічатися з 13-річним блогером: відверті фото та поцілунки викликали скандал у соцмережах (ФОТО), фото-1 8-річна українка почала зустрічатися з 13-річним блогером: відверті фото та поцілунки викликали скандал у соцмережах (ФОТО), фото-2 8-річна українка почала зустрічатися з 13-річним блогером: відверті фото та поцілунки викликали скандал у соцмережах (ФОТО), фото-3 8-річна українка почала зустрічатися з 13-річним блогером: відверті фото та поцілунки викликали скандал у соцмережах (ФОТО), фото-4

Мама юної моделі абсолютно не розуміє, що в цій історії не так. Вона продовжує допомагати дочці публікувати подібний "романтичний" контент в соцмережах.
В коментарях на Facebook українці звернули увагу на цей факт, вони обурюються і закликають дитячого омбудсмена не залишити це без уваги.

"Відносини у 8 років? Мати точно ненормальна якась. Жах. Можна написати до дитячого омбудсмена", - зазначає Оксана.
"Таких батьків потрібно лише батьківських прав!", - коментує Ірина.
"А що статтю за розбещення неповнолітніх скасували? Які відносини у 8 років?! Тут потрібна служба у справах неповнолітніх, у мами явно з головою не в порядку", - пише Ігор.

стосунки діти фото соцмережі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі