Поліція взялася за справу із побиттям нетверезим вчителем учня в одній із шкіл Тернополя

Поліція взялася за справу із побиттям нетверезим вчителем учня в одній із шкіл Тернополя, Тата Когут

У соцмережах та ЗМІ повідомляють про те, щл у тернопільській гімназії імені Івана Франка, нетвереза вчителька фізкультури закрила учня 7-го класу у спортзалі і била його головою об стіну. Що трапилось насправді — з’ясовує поліція.

Як інформують у соцмережах, інцидент мав місце 12 березня на уроці фізкультури. Вчительці начебто не сподобалось те, що один із школярів образив її. Зі слів очевидців, на шум та крики дітей, на очах у яких розгорталися події, збіглася дирекція школи, педагоги, які втрутилися у конфлікт. Офіційного спростування інформації чи її підтвердження немає.

У поліції ж кажуть, що зараз з’ясовують обставини конфлікту, що виник між вчителем та учнем, про який правоохоронці дізналися із публікації в Інтернеті.

"Повідомлень до поліцейських про дану подію не надходило: у навчальний заклад правоохоронців ніхто не викликав та заяви на вчительку батьки потерпілого школяра не писали. Співробітники ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції проводять перевірку за фактами, викладеними в інтернет-публікації", — повідомляють на сайті  ГУНП у Тернопільській області.

Дану інформацію зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

вчитель учень побиття фізкультура алкогольне_сп'яніння
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі