
11:34, 22 березня 2021 р.
Деякі тернополяни залишились без гарячої води
Мешканців будинків на вулиці Князя Острозького, 18, 26, 28, 29 та Липова, 2 від учора знаходяться без гарячого водопостачання.
Усе через прорив трубопроводу гарячого водопостачання біля будинку на вулиці Князя Острозького, 18.
Як інформують у КП ТМТКЕ, ремонтні роботи планують завершити до 16.00 години сьогоднішнього дня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:15, 12 червня
85
07:10, 12 червня
17
