У сусідній області помер чоловік, який отримав щеплення вакциною Covishield: медики повідомили причину

У сусідній області помер чоловік, який отримав щеплення вакциною Covishield: медики повідомили причину   , Георгій Шевчук

Сьогодні (24 березня) у сусідній області сталася трагедія, пов'язана із вакцинацією проти коронавірусу: на Буковині помер провізор аптеки військового госпіталю, якому зробили щеплення.

Як інформує "ТСН", 15 березня чоловік отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Covishield/AstraZeneca. За попередньою інформацією, причина смерті — гострий мозковий інсульт. Померлий мав важкі хронічні серцево-судинні захворювання, діабет та інші супутні хвороби. 16 березня його госпіталізували до лікарні.

У МОЗ запевняють, що протипоказань до введення вакцини, а саме алергії до будь-якого з компонентів препарату, у чоловіка не було.

"В той же день з того ж флакону вакцини було щеплено ще 9 осіб. Несприятливих подій після імунізації в інших пацієнтів не зареєстровано", — йдеться в повідомленні.

Керівник мобільної бригади, яка вакцинувала працівників військового госпіталю, розповів, що пацієнт переніс вакцинацію нормально, скарг на стан здоров’я не висловлював.

Для встановлення точної причини смерті призначено патологоанатомічне дослідження.

"МОЗ й надалі в разі настання смерті протягом 30 днів після імунізації буде розслідувати такі випадки відповідно до українського законодавства та міжнародних норм організації фармаконагляду за несприятливими подіями після імунізації", — зазначили у міністерстві.

З 137 026 українців, які отримали щеплення проти COVID-19, було зареєстровано 590 несприятливих подій після імунізації. Лише три пацієнти деякий час перебували під наглядом лікарів. Наразі всі вони здорові.

Наголошується, що ВООЗ не зафіксувала у світі жодного випадку смерті від вакцини проти коронавірусу.

Вакцинація_від_коронавірусу смерть_військового_провізора
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі