• Головна
  • У місті на Тернопільщині посилюють карантин: коронавірус продовжує поширюватися
20:01, 25 березня 2021 р.

У місті на Тернопільщині посилюють карантин: коронавірус продовжує поширюватися

Внаслідок стрімкого поширення коронавірусу ситуація на Тернопільщині продовжує залишатися складною: відповідно в одному з міст нашої області посилять карантин.

Сьогодні (25 березня) під головуванням міського голови Борщова Ігоря Чопика відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради.

Як інформують "Тернополяни", на засіданні розглянуто питання "Про епідемічну ситуацію на території Борщівської міської територіальної громади протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

На нараді вирішили - в період з 29.03.2021р. по 11.04.2021р. максимально обмежити проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, в період з 29.03.2021р. по 11.04.2021р. максимально обмежити проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Рекомендувати населенню максимально обмежити пересування між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

Забезпечити постійний моніторинг стану життєзабезпечення одиноких осіб похилого віку, позбавлених стороннього догляду та інших соціально-незахищених верств населення.

Рекомендувати:

Керівникам закладів загальної середньої та позашкільної освіти Борщівської міської ради, Борщівського агротехнічного коледжу, Борщівського професійно-технічного ліцею, освітній процес перевести на дистанційну форму навчання з використанням новітніх інформаційних технологій (без відвідування здобувачами освіти закладів освіти) з 29.03.2021р по 11.04.2021 р.

Керівникам закладів дошкільної освіти Борщівської міської ради призупинити освітній процес з 29.03.2021р. по 11.04.2021 р.

Керівникам суб’єктів господарювання відповідно до виду діяльності (бари, ресторани, кафе) обмежити в часі роботу закладів до 22.00 год. з 26.03.2021 р. по 11.04.2021 р.

Керівникам суб’єктів господарювання відповідно до виду діяльності (спортивних залів, фітнес-центрів, розважальних закладів) призупинити діяльність в період з 26.03.2021 р. по 11.04.2021 р.

Керівникам суб’єктів господарювання відповідно до виду діяльності (які здійснюють автомобільні перевезення пасажирів) забезпечити використання працівниками у період карантину засобів індивідуального захисту (маски), проводити профілактичні дезінфекції автотранспорту з застосуванням дезінфекційних засобів, що зареєстровані в Міністерстві охорони здоров’я України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Посилення_карантину #Тернопільщина
live comments feed...