У тернопільського перевізника, автобус якого потрапив у смертельну аварію в Польщі, виявили цілу низку порушень

У тернопільського перевізника, автобус якого потрапив у смертельну аварію в Польщі, виявили цілу низку порушень, Дмитро Бондаренко

Укртрансбезпека завершила позапланову перевірку перевізника з Тернопільщини, чий автобус потрапив у смертельне ДТП в Польщі.

Про це повідомив голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

Нагадаємо, в аварії українського автобуса, яка сталася вночі 6 березня в Підкарпатському воєводстві Польщі, загинуло п’ятеро людей та 28 отримали травми.

"Ми виявили низку порушень в організації та здійсненні пасажирських перевезень. Це недотримання режиму праці-відпочинку водіїв; інструктажі з питань безпеки дорожнього руху проводяться директором, який не пройшов підвищення кваліфікації; не забезпечено проходження відповідного стажування та інструктажів деяких водіїв транспортних засобів; ліцензіат допускає до перевезення транспортні засоби, інформацію про які не подано до Укртрансбезпеки", - написав чиновник.

Він зазначив, що чинне законодавство не дозволяє забрати ліцензію вже зараз, навіть коли виявлені суттєві порушення.

"Закон передбачає, що ми маємо надати перевізникові час на усунення порушень. Тож, перевізник має на це місяць. І лише тоді може йти мова про анулювання чи зупинення дії ліцензії. Час пішов".

автобус Польща Укртрансбезпека порушення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі