"Стрибають через огорожу": голодні та недоглянуті пси живуть у чоловіка зі смітником на подвір'ї у Тернополі (ВІДЕО)

"Стрибають через огорожу": голодні та недоглянуті пси живуть у чоловіка зі смітником на подвір'ї у Тернополі, Георгій Шевчук

У Тернополі мешканці вулиці Глінки вже тривалий час потерпають від собак, які без нагляду тиняються вулицею і переслідують перехожих. Пси живуть на подвір'ї чоловіка, котрий зносить з усіх усюд непотрібний мотлох, захаращуючи свою господу.

Про ситуацію, котра склалася, редакцію сайту 0352.ua повідомив тернополянин, зазначивши, що звернення у контроль за дикими собаками та у поліцію не дають жодних результатів. В кінці минулого року вдалося вивести із того двору двох тварин, однак залишилося ще десь 5-6.

Є підозра, що власник собак їх не годує,  ті перестрибують через похилену огорожу і проводять час неконтрольовані, викликаючи у місцевих мешканців острах і тривогу.

Собаки потребують догляду, а деякі місцеві мешканці змушені докладати значних зусиль, аби уникнути зустрічі з цими тваринами, поведінка яких є непередбачуваною. Тернополяни сподіваються, що суспільний розголос зможе зрушити ситуацію та призвести до її гармонійного вирішення. 

"Стрибають через огорожу": голодні та недоглянуті пси живуть у чоловіка зі смітником на подвір'ї у Тернополі (ВІДЕО), фото-1 "Стрибають через огорожу": голодні та недоглянуті пси живуть у чоловіка зі смітником на подвір'ї у Тернополі (ВІДЕО), фото-2 "Стрибають через огорожу": голодні та недоглянуті пси живуть у чоловіка зі смітником на подвір'ї у Тернополі (ВІДЕО), фото-3 "Стрибають через огорожу": голодні та недоглянуті пси живуть у чоловіка зі смітником на подвір'ї у Тернополі (ВІДЕО), фото-4 "Стрибають через огорожу": голодні та недоглянуті пси живуть у чоловіка зі смітником на подвір'ї у Тернополі (ВІДЕО), фото-5
Тернопіль агресивні_собаки потрібна_допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі