"Вдарився головою, а вже зранку не отямився": 37-річний чоловік у стані коми потребує допомоги в Тернополі (ФОТО)

"Вдарився головою, а вже зранку не отямився": 37-річний чоловік у стані коми потребує допомоги в Тернополі, Георгій Шевчук

Страшний випадок стався із тернополянином 24 березня: 37-річний Ігор Вільчинський внаслідок запаморочення впав і вдарився головою. Дружині сказав, що все гаразд, однак не зумів наступного ранку після сну повернутися до свідомості.

"Чоловік прийшов додому як завжди з роботи, сказав, що закрутилася голова і впав, я кажу може швидку, він такий, ні "кицюня", все добре, ляжу спати завтра пройде", - зізнається Любов Попіль-Вільчинська, дружина Ігоря. - "Зранку, вчора 25 березня, він не встав, просто лежав, дихав, але не приходив до себе. Я викликала швидку. Лікарі пояснили, що в Ігоря скоріш за все був легенький мікроінсульт, після цього удар, відтак крововилив і утворилася значна гематома".

Як інформують "Тернополяни", Ігоря Вільчинського госпіталізували в Тернопільську обласну лікарню, вчора зробили операцію.

"Стан важкий, була гематома, півлітра крові залило, та операція пройшла успішно, кров не підтікає, не піднімається, є тиск, пульс, чоловіка ввели у штучну кому і час від часу виводять", - каже Любов Вільчинська. - "Просимо допомоги фінансової та молитовної. Я дуже надіюсь на вашу підтримку,так як в нас підростає двоє чудових дітей - 8 та 9 років. Номер картки: 4149 4991 1597 8643 Вільчинська Любов Миронівна. Дякую".

До слова, цього року 7 травня 10 років як Любов та Ігор Вільчинські обвінчалися.

Чоловік_вдарився_головою кома потрібна_допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі