"Ще ніколи не хоронили стількох": Голубовська заявила про вражаючу смертність від коронавірусу

"Ще ніколи не хоронили стількох": Голубовська заявила про вражаючу смертність від коронавірусу , Георгій Шевчук

Боротьба з коронавірусом в Україні наразі є надзвичайно складною. Ніколи ще не доводилося ховати за короткий проміжок часу таку кількість людей.

Як інформує "ТСН", про це на свої сторінці в фейсбук розповіла відома лікарка Ольга Голубовська.

За її словами, на сьогоднішній день коронавірус сильно помолодшав. Помирають пацієнти, які приходять до лікарні своїми ногами.

"Сьогодні завідувач реанімації, який багато днів уже зовсім не виходить зі стаціонару, вкрай втомлений від напливу хворих, дефіциту персоналу, говорить мені: "Я втомився щодня по кілька разів повторювати родичам - ваш (...) помер... Важко... Тим більше, що рідним і близьким незрозуміло – як так, прийшов своїми ногами", – розповіла лікарка.

Вона додала, що, на жаль, у лікарів немає "стоп-крана", здатного швидко зупинити іноді неконтрольовану або слабо контрольовану генералізовану запальну реакцію.

"Тим більше, що безцінний час буває безнадійно втрачено", – зауважила лікарка.

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 28 березня було зафіксовано 11 932 нові випадки коронавірусу. Зокрема, захворіли 564 дитини та 181 медпрацівник. Протягом доби від COVID-19 померли 203 людини, ще 3 343 одужали. Було проведено 76 335 тестів.

Коронавірус Голубовська
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі