З 1 квітня на Тернопільщині стартує Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

З 1 квітня по 30 вересня 2021 року триватиме 16-а Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця – 2021». Приєднується до неї і Тернопільщина. 

Про це повідомив начальник управління сім'ї та молоді ОДА Андрій Човган під час прес-конференції.

«Цьогорічна акція пройде під гаслом «Здорові немовлята» і буде присвячена збору коштів для закупівлі обладнання для дітей з вадами серця. За кошти, які будуть зібрані у Тернопільській області, закуплять сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Лікарня отримає обладнання для неонатального центру, зокрема відділення для недоношених новонароджених дітей та відділення інтенсивної терапії новонароджених», - прокометував начальник управління сім'ї та молоді ОДА Андрій Човган.


Він зазначив, що  2020 рік був нелегким, але незважаючи на труднощі все-таки вдалося зібрати більше 140 тисяч гривень та залучити понад 200 волонтерів. А за 15 років проведення акції в області, зібрано коштів та закуплено обладнання на суму 2 313 240,45 грн.


«У 2020 році  акція проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!». За зібрані кошти  ми придбали монітор пацієнта STAR800F з модулем вимірювання СО2 та аксесуарами, 5 пульсоксиметрів «БІОМЕД» ВР-10М,   насос інфузійний «БІОМЕД» МЕ 600.  Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно.  Тому сьогодні звертаємося до всіх охочих поповнювати лави волонтерів, адже разом ми можемо зробити більше», - наголосив Андрій Човган.

У Тернопільській області до участі в акції планується залучити близько 600 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій, повідомив регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» в області   Арсен Ляхоцький.


 «Участь в акції можуть взяти усі охочі. Волонтери матимуть спеціальні бейджі, а скриньки, до яких збиратимуться пожертвування – захисні елементи та символіку благодійного фонду «Серце до серця». Зібрані кошти волонтери переказуватимуть на рахунок Фонду, а квитанції приноситимуть в штаб. Штаби акції та загони волонтерів діятимуть у кожному районі області. У м. Тернополі штаб акції діятиме на базі Молодіжного центру – Тернопіль (вул.Й.Сліпого, 3, каб.3)”, - зазначив Арсен Ляхоцький.

Нагадаємо, акція проходить за підтримки Національної соціальної сервісної служби, Міністерства молоді та спорту  України, Міністерства охорони здоров'я України.

Тернопільщина акція волонтери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі