• Головна
  • Помер відомий тернопільський винахідник і викладач: колеги приголомшені втратою (ФОТО)
20:01, 31 березня 2021 р.

Помер відомий тернопільський винахідник і викладач: колеги приголомшені втратою (ФОТО)

Помер відомий тернопільський винахідник і викладач: колеги приголомшені втратою (ФОТО)

Трагічна подія сталася сьогодні (31 березня): обірвалося життя 56-річного Гевка Романа Богдановича, який понад 20 років життя присвятив роботі в Західноукраїнському національному університеті.

Як інформують "Тернополяни", Роман Богданович народився 16 жовтня 1964 року, в  Західноукраїнському національному університеті займав посади доцента, завідувача кафедри, директора інституту аграрної економіки і менеджменту.

Також є автором понад 480 наукових та навчально-методичних праць. Доктор технічних наук, професор, академік Інженерної академії України, за активну винахідницьку діяльність Роману Богдановичу присвоєно звання "Заслуженого винахідника України", а за сумлінну працю та плідну науково-педагогічну діяльність нагороджений почесними грамотами та визнаний "Кращим винахідником Тернопільської області у 2005 році", є лауреатом Тернопільської обласної премії ім. І. Пулюя (2013).

"Колеги та студенти пам’ятають Гевка Романа Богдановича як добру, щиру, порядну та працьовиту людину. Він виховав не одне покоління справжніх фахівців. Всі, кому впродовж багатьох років доводилося працювати пліч-о-пліч з ним, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і просто людського спілкування", - зазначили у Західноукраїнському національному університеті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Помер_тернопільський_викладач_і_винахідник
live comments feed...