• Головна
  • На Тернопільщині зафіксовано сплеск захворюваності на ГРВІ та грип
10:03, 1 квітня 2021 р.

На Тернопільщині зафіксовано сплеск захворюваності на ГРВІ та грип

З 22 до 28 березня 2021 року в Україні на ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, захворіли 247 497 людини, із них 33,8% — діти віком до 17 років. Циркуляції вірусів грипу не зареєстровано.

Про це інформує МОЗ.

Інтенсивний показник захворюваності на 34,8% перевищує епідемічний поріг, розрахований для України, і становить 651,4 на 100 000 населення. Це на 5,5% менше показника за аналогічний період минулого сезону.

Неепідемічний рівень активності зберігається у Вінницькій, Хмельницькій, Херсонській та Чернівецькій областях. В усіх інших областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності.

Дуже високий рівень зафіксовано в Тернопільській області. Високий рівень зберігається у Волинській, Житомирській, Київській, Черкаській, Сумській та Донецькій областях. В інших регіонах — інтенсивність епідпроцесу на середньому рівні.

У закладах ПМСД зареєстровано 121 пацієнта, клінічний стан яких підлягав визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ), показник 309,1 на 100 000 населення.

Вірусологічні дослідження зразків матеріалів від пацієнтів із ГПЗ виявили позитивні результати на коронавіруси типу ОС-43, SARS-CoV-2, метапневмовіруси, РС-віруси, віруси парагрипу, риновіруси. Також зафіксовано випадки одночасного інфікування метапневмовірусами і SARS-CoV-2; бокавірусами та коронавірусами типу ОС-43; РС-вірусами та SARS-CoV-2; РС-вірусами та риновірусами; РС-вірусами, риновірусами та SARS-CoV-2.

У дозорних лікарнях за звітний тиждень зареєстровано 369 випадків тяжкої гострої респіраторної інфекції (ТГРІ), або 41,9% госпіталізованих з усіх причин.

Вірусологічні дослідження зразків матеріалів від пацієнтів із ТГРІ виявили позитивні результати на віруси SARS-CoV-2, метапневмовіруси, аденовіруси та риновіруси, а також одночасне інфікування бокавірусами та коронавірусами типу ОС-43 (2 випадки) і риновірусами та SARS-CoV-2 (2 випадки).

За тиждень проти грипу вакцинувалися 566 людей, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 194 675 людей, зокрема 94 940 — з груп медичного та епідемічного ризиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #грип #ГРВІ
ТОП новини
"Потужний дощ пре прямо в ці області, навіть синоптики стривожені прогнозом": де буде мороз у -18 градусів, град і снігопад?
"Нові ціни викликали переляк": в Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир
"Тариф на електроенергію зросте": українців приголомшили заявою про те, скільки треба буде платити за кіловат-годину
Військовозобов'язаних чекає ще одна важлива зміна: тепер приховати працівника від мобілізації не вдасться
Оголошення
live comments feed...