"За крок до сімейних трагедій": Голубовська озвучила жахливу статистику "мутованого" коронавірусу

"За крок до сімейних трагедій": Голубовська озвучила жахливу статистику "мутованого" коронавірусу, Георгій Шевчук

Коронавірус стрімко поширюється в Україні та світі: в США недуга почала активно вражати молодих людей, завдаючи їм раніше незнаної шкоди. Медики говорять про надзвичайну агресивність мутованого коронавірусу та закликають людей не ризикувати здоров'ям близьких, адже вірус схильний демонструвати все нові та нові шкідливі "несподіванки".

Про це написала у своєму Facebook відома лікарка України, головна інфекціоністка країни Ольга Голубовська, яка також опублікувала переклад статті журналу Medscape про статистику поширення коронавірусу у США на тлі послаблень карантину.

Як інформує "ТСН", Голубовська закликала українців дотримуватися елементарних правил карантину і йти на самоізоляцію у разі контакту з хворим. Вона наголосила, що навіть негативному результату ПЛР-тесту довіряти не слід.

"Негативні результати ПЛР не повинні вас заспокоювати. Навіть якщо вже був контакт, під час ізоляції сумарна доза збудника менше, а тяжкість перебігу - це зокрема і дозозалежний процес. Пам'ятайте, що найбільш заразний період - перший тиждень від дебюту клінічних симптомів", - написала Голубовська.

Лікарка зауважила, що нині молодь має бути більш свідомою і не наражати старше покоління, зокрема, своїх рідних на небезпеку потенційного інфікування.

"Не допускайте сімейних трагедій. Не збирайтеся зараз сім'ями на святкування днів народжень чи інших заходів. Пам'ятайте про те, що розплата за це може бути страшною", - наголосила Голубовська.

Крім того, вона опублікувала переклад статті американського видання, в якому йдеться про погіршення ситуації з коронавірусом у США, де на тлі вакцинації у деяких штатах почали послаблювати обмеження. Так, фахівці зазначають, що за останній тиждень у Штатах спостерігається неухильне зростання захворюваності, а також випадків госпіталізації і смертей.

"CDC попереджає, що "насувається загибель", оскільки число випадків COVID-19 перевищує 30 мільйонів, і все більше штатів послаблює обмеження. Понад два десятки штатів повідомляють про збільшення числа нових випадків коронавірусу на 10%, в порівнянні з попереднім тижнем", - сказано в повідомленні.

Також розповідається, що у результаті вакцинації людей старших за 65 років у США реєструються нові випадки в молодих вікових групах.

"Мічиган вже перебуває в розпалі чергового сплеску COVID-19, причому більшість випадків збільшується у віці від 10 до 19 років", - йдеться в статті.

Голубовська коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі