![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
18:07, 6 квітня 2021 р.
До уваги тернополян: шахраї вигадують нові способи заробітків
Шістсот п'ятнадцять гривень втратила жителька Чортківщини, повіривши невідомим. В одній із соцмереж двадцятишестирічна жінка отримала повідомлення про те, що вона виграла одну із останніх моделей дороговартісного телефону.
Невідомі в приватних повідомленнях пояснили, що її сторінка брала участь в розіграші призів. Аби отримати подарунок, потрібно оплатити вартість доставки. Після отримання телефону гроші організатори неіснуючої акції обіцяли повернути.
Погодившись з такими умовами, жінка на вказаний рахунок перекинула 615 гривень. Проте приз не надходив, а на повідомлення ніхто не відповідав. За допомогою потерпіла звернулася до поліції. Даний факт правоохоронці внесли в ЄРДР згідно статті 190 ККУ - шахрайство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:46, 25 липня
12:08, 16 липня
45
10:57, 23 липня
33
live comments feed...