Ганяли по всій лікарні: лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної

Ганяли по всій лікарні: лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної, Дмитро Бондаренко

Хвору нібито переводили з одного відділення в інше, але так і не призначили потрібного лікування. Вона померла через кілька годин після звернення.

Чотирьох лікарів звинувачують у халатності після загибелі 17-річної вагітної дівчини в Новому Роздолі. Про це пише офіційний сайт Львівської обласної прокуратури.

Пацієнтка померла від вірусної інфекції через кілька годин після звернення в одну з міських лікарень. За версією слідства, 72-річний завідувач інфекційним відділенням, 68-річний педіатр, 54-річний акушер-гінеколог, 69-річний анестезіолог не зробили вагітну дівчину необхідну медичну допомогу в одній з міських лікарень. Зокрема, не провели повноцінне обстеження, не призначили своєчасне лікування та спостереження.

Як з'ясували правоохоронці, постраждалу безпідставно переводили для оглядів у різні відділення: з інфекційного в гінекологічне, а звідти — у приймальне. При цьому ні в одному з відділень пацієнтці не допомогли.

Стрийська окружна прокуратура надіслала до суду обвинувальний висновок щодо чотирьох лікарів, їх вважають винними у неналежному виконанні професійних обов'язків, що спричинило смерть неповнолітньої. Медикам загрожує позбавлення волі терміном до п'яти років. Суд також може призначити тюремне ув'язнення на термін до трьох років і позбавити права займатися медичною діяльністю на той самий період.

Львівська область вагітна лікарня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі