У Тернополі шахраї заробляють на оренді квартир

Шахрайство пов’язане з орендою квартири – одне з популярний видів майнових злочинів, де аферисти без будь-яких труднощів привласнюють грошові кошти. 
Квартири зазвичай бронюють заздалегідь. Для підтвердження власники приміщень, а в даному випадку аферисти просять переказати завдаток в розмірі вартості першої доби проживання.
Пройдисвіти вирішили й на такому підзаробити: вони копіюють фото квартир на різних сайтах і розміщують пропозиції, представляючись власниками. Ціни вказують зазвичай нижче ринкових, щоб заманити клієнтів. Після того, як жертва переказує кошти, просто вимикають телефон. Як результат - люди втрачають свої гроші і залишаються без житла.
Від такого роду злочину потерпів житель Кременця. Молодик 1998 року народження переказав завдаток в розмірі 500 гривень за оренду квартири в Львові. Після здійсненої транзакції потерпілий намагався зв’язатися з орендодавцем, однак в останнього був вимкнений телефон. За допомогою він звернувся до правоохоронців.
Відомості про злочин внесено до Єдиного реєстру 

Такого роду злочин задокументували й працівники Тернопільського районного управління поліції Жінка переказала на невідомий рахунок афериста 1000 гривень за оренду квартири, а як наслідок залишилася без нічого.
Правоохоронці розповідають, що аби не потрапити на гачок, необхідно знати кілька простих фактів про оренду квартир подобово. Перш за все реальні власники квартир ніколи не обмежують свою рекламу одним інтернет-ресурсом. Якщо вам сподобалась пропозиція на сайті-оголошень, під час телефонної розмови запитайте, де ще можна знайти ці апартаменти. Нерідко в людини, яка займається здачею житла в оренду, є особистий сайт. В такому разі, можете бути спокійним за свою безпеку. 
Щоб перевірити реальність пропозиції самотужки, достатньо лише ввести номер власника або адресу квартири в пошуковій системі. Ви отримаєте список сайтів, де розміщувались квартири цієї людини. 
Ще одне, на що слід звернути увагу, так це банківська картка, на яку просять перечислити кошти. Якщо при спробі сплатити суму не показується, на чиє ім'я вона оформлена, краще відмовитися від такої броні. Аферисти відкривають рахунки саме в таких банках, щоб їх важче було упіймати.
Окрім цього шахраї створюють щоразу нові профілі, адже для цього достатньо лише купити нову сім-карту. Після того, як домовляться про певну кількість завдатків, просто вимикають старий номер і реєструють новий профіль. Тому величезне значення має, як давно власник зареєстрований.
Спробуйте також знайти відгуки про цю квартиру на інших ресурсах. Аферисти вже точно не можуть похвалитися такими досягненнями.
Тернопіль квартира оренда шахраї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі