10-річний школяр з Тернополя створює комп’ютерні ігри

Лев Ткачук створює комп’ютерні ігри. 10-річний хлопець з Тернополя розповів журналістам, як навчився писати коди та скільки часу потрібно, щоб завершити повноцінний комп`ютерний проєкт.

Хлопець показав комп’ютерну гру, яку створив. Каже, працював над проєктом два місяці. Сам створив коди та озвучив гру англійською мовою.

Наразі юнак розробив 9 дитячих ігор. Лев каже, ідеї для ігор бере з повсякденного життя, пише Суспільне.

Мати хлопця Наталя Ткачук розповіла, як син вигадав персонажа для однієї з ігор:

"Коли він був ще маленький, я щоночі розповідала казки про Біта Байтовича. Це вигадані історії, там де він потрапляє в халепу і за допомогою ІТ-технологій виходить з неї. І таким чином він взяв персонажа Біта, уявив, яким він є, намалював і створив гру".

Як розповіла мама юнака, програмуванням син займається з 5 років. Жінка займається ІТ з 10 років і дуже хотіла б, щоб діти з раннього віку долучилися до програмування. На її думку, ІТ – це дуже крутий інструмент, яким можна вирішити багато задач з реального світу.

Мрія маленького хлопчика досить цікава. Адже він мріє не лише займатися створенням комп'ютерних ігор, а й оргнізувати школу, в якій ігри поєднувалися б з навчанням.

Тернопіль школяр комп'ютерні_ігри
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі